moje01

Cześć!

Nazywam się Kasia Pawlica. 

Jestem fotografką z Warszawy i robię zdjęcia rodzinom od ponad dekady.

10 lat to sporo, ale zdjęcia rodzinne wciąż mają dla mnie w sobie magię.
Te sesje bywają bardzo różnorodne – bo nie ma dwóch takich samych rodzin. Ale wspólnym mianownikiem jest dla mnie zatrzymanie w kadrze Was –
w danym dniu, w konkretnym okresie Waszego życia. Chcę, żeby moje sesje było prawdziwe, pokazujące Was.  Wiem, że takie sesje to cenna pamiątka. Kiedy zaglądam do pudełka ze zdjęciami sprzed lat u Rodziców, czuję za każdym razem niesamowite emocje. Kiedyś robiło się kilka zdjęć od czasu do czasu, dzisiaj niby często robimy zdjęcia telefonem, ale czy to są ujęcia na których jesteście wszyscy jako rodzina? Lubię sesje okolicznościowe – przy okazji chrztu czy urodzin. Lubię też sesje bez okazji, w stylu „jeden dzień
z życia” – może to letni dzień w ogrodzie, a może jesienny spacer plażą? 

Powrót do takich sesji po kilka miesiącach czy latach jest jak powąchanie olejku do opalania zimą – poczujecie nie tylko promienie słońca na skórze, ale też przypomnicie sobie różne drobne szczegóły, o których wydawało się Wam, że już dawno zapomnieliście..

Naturalna Fotografia Rodzinna

Co to jest sesja lifestylowa – pytacie? To sesja, podczas której to Wy prowadzicie mnie przez swój kawałek świata – w domu, ogrodzie, na spacerze. Naturalne, niby zwykłe momenty, emocje, uśmiechy, gesty. Bez ustawiania i pozowania. Bez specjalnych przygotowań – nie ma być idealnie, ma być swobodnie – piękno często zawiera pierwiastek nieidealności i garść chaosu – spontaniczność to zaleta. Wystarczy chęć do zdjęć i kanapa lub dywan, czasem światło z okna, innym razem lampa nad stołem. Właśnie to jest wspaniałe w takich sesjach lifestylowych – można się na nie umówić w dowolnym miejscu o dowolnej porze. To Wy gracie główną rolę!

 

Taka sesja to doskonały prezent – dla Was lub dla Waszych najbliższych. Chętnie zostanę Waszą fotografką rodzinną – tak jak już części „moich” rodzin towarzyszę od kilku lat. Sesje rodzinne, ciążowe, zdjęcia z okazji chrztu czy reportaż na kolejnych urodzinach to to, co lubię najbardziej. I myślę, że widać to w moich zdjęciach. Zajrzyjcie do mojego portfolio – znajdziecie w nim mnóstwo sesji rodzinnych wykonanych w Warszawie, ale też w innych czarujących miejscach. Do usłyszenia i mam nadzieję, do zobaczenia na zdjęciach!

Napisz do mnie po więcej szczegółów

Tel.

kontakt@studiosorelle.com

Rodo

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia i odpowiedzi na wysłane przez formularz kontaktowy zapytanie. Klikając okienko[Wyślij], wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Ale nie martw się, do niczego ich nie potrzebuję, oprócz odpowiedzi na zapytanie.